fbpx

Ansatte


Geir Lindskog Mathisen

Daglig leder



Daglig leder har hovedansvaret for at Norsk Brannvern AS når sin visjon om å sørge for at alle norske hjem og arbeidsplasser er godt brannsikret. Han er ansvarlig for at selskapet driftes lønnsomt, trivsel blant ansatte, strategi og vekst.


geir@norskbrannvern.no

32273528




Read More

Petter Lundby Mathisen

Prosjektleder



Ansvarlig for til enhver tids gjeldende prosjekter for å utvikle Norsk Brannvern videre mot vår visjon.


petter@norskbrannvern.no

90517456




Read More

Simen Ulsnes Kristoffersen

Driftsansvarlig



Ansvarlig for at alle våre avtaler med borettslag og sameier blir gjennomført på en god måte.


simen.u.k@norskbrannvern.no

97517071




Read More

Martin Werner

Prosjektdeltager




martin.w@norskbrannvern.no

32273528




Read More

Dan Aronsen

Salgssjef



Ansvarlig for alle selgere/presentører på boligsammenslutninger.


dan@norskbrannvern.no

90269951




Read More

David Gulbrandsen

Key Account Manager



Ansvarlig for større kunder innen boligsammenslutning.


david@norskbrannvern.no

47283784




Read More

Trond Borgar Hansen

Kursansvarlig



Ansvarlig for å avholde kurs, og koordinere våre instruktører.


trond.b.hansen@norskbrannvern.no

95337455




Read More

Lars Henrik Skulstad

Account Manager



Ansvarlig for oppfølging av boligsammenslutninger.


lars.henrik.s@norskbrannvern.no




Read More

Daniel Håkansson

Sjef elektroavdelingen



Ansvarlig for alle elektrooppdrag i vår bedrift.  


daniel.h@norskbrannvern.no

47854569




Read More

Wibekke Pettersen



Ansvarlig for inn- og utbetalinger, samt tar de fleste innkommende samtaler.


post@norskbrannvern.no

32273528




Read More

Ibragim Issaev

Verkstedsjef



Ansvarlig for at alle apparater blir etterfylt på korrekt måte.


Ibragim.i@norskbrannvern.no

32273528




Read More

Uno Henriksen



Ansvarlig for å tipse våre gode risiko-objekter om vårt fordelsprogram som gir gunstig forsikring.


uno.h@norskbrannvern.no

32273528




Read More

Jan Høvik



Key Account Manager Ansvarlig for større kunder innen næringseiendom. jan.h@norskbrannvern.no 91139914


jan.h@norskbrannvern.no

91139914




Read More

Kristian Aasbø

Brannteknisk rådgiver




kristian@norskbrannvern.no

91381595




Read More

Andreas W. Gulbrandsen

Branningeniør



Ansvarlig for branningeniøravdelingen.


andreas.g@norskbrannvern.no

98883335




Read More

Tommy Hovland

Kundeservice



Ansvarlig for reklamasjon og feilservice.  


kundeservice@norskbrannvern.no




Read More

Eivind Nilsen

Brannteknisk tegner og lageransvarlig



Utarbeider ulike branntekniske tegninger, og har ansvaret over lageret på Nydalen.


eivind.n@norskbrannvern.no

48109502




Read More

Geir Skauge

Brannvernleder i næringsavdelingen



Behjelpelig med brannvernlederbistand på næringsbygg.


41465877




Read More
May Tømmervold

May Tømmervold



May jobber som brannkonstabel i Vestfold og er regjerende verdensmester i "Ultimate Firefighter". Norsk Brannvern er biarbeidsgiver hvor hun jobber med forebygging.





Read More